Naše projekty: Hlasovka | Originální dárky | Nejlepší vtipy | Geekoviny | Gadgets blog
Home » Ze světa

Mistrovství světa v Monopolech - vítěz bere půl milionu!

majlan 24 Říjen 2009 Ze světa Přečteno 1,775x 2 Komentářů

Každý zná hru monopoly, jejímž hlavním cílem je získat co nejvíce peněz a vybudovat mocné obchodní impérium. Tuto hru vynalezl a poprvé v roce 1935 prodal Američan Charles B. Darrow. Každoročně se koná mistrovství světa a vítěz si odnese výhru v podobě skutečných peněz. Letos se mistrovství konalo v americkém Las Vegas a Bjorn Halvard Knappskog z Norska si za své vítězství odváží domů 20 580 dolarů, což je částka, která je k dispozici v bance hry monopoly.

Zdroj: torontosun.com

Líbil se vám článek? Podívejte se také na zajímavé dárky

Pokud se vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím:
TopČlánky.cz pošli na vybrali.sme.sk
Hlasujte pro tento článek!      Nuda!Zajímavé! (Buďte první, kdo tento článek ohodnotí!)
Loading ... Loading ...

2 Komentářů »

  1. Monopoly už se hrajou i na webu s reálnými ulicemi. Viděli jste to už?

  2. Surprizingly low OGs which make some UK “lagers” (and I use that term with some irony) seem full strength. And low auoentatitn again for older beers which raises the same old question: was this by design or because they were unable to ferment any further? I suppose that low auoentatitn in a gravity beer might give the illusion of higher strength.I wonder why the OGs went up later? Fashion? To compete with those pesky Germans and their exports? Legislation/taxation? Who knows? Ron probably! :-)

Napište svůj názor!

Vyhýbejte se, prosím, urážkám a nevhodným příspěvkům.

Můžete použít tyto HTML tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>