Naše projekty: Hlasovka | Originální dárky | Nejlepší vtipy | Geekoviny | Gadgets blog
Home » Ze světa

Žáci byli vyhozeni ze školy, protože byli příliš oškliví!

majlan 10 Září 2009 Ze světa Přečteno 1,407x 1 komentář

Ředitel střední školy Maghull’s Deyes High School v anglickém městě Sefton poslal domů několik studentů a studentek poté, co je potkal ráno na chodbě. Zřejmě kvůli získání lepšího dojmu si několik studentů nechalo vytvořit pestrobarevné účesy s dredy a několik studentek bylo tak zmalovaných a spoře oblečených, že ředitel nařídil všem rodičům poslat varovný dopis o nástrahách nočního života a alkoholismu. Studenti byli také poučení o tom, že pokud budou vypadat jako jejich spolužáci, budou ze školy vyloučeni.

Zdroj: upi.com

Líbil se vám článek? Podívejte se také na zajímavé dárky

Pokud se vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím:
TopČlánky.cz pošli na vybrali.sme.sk
Hlasujte pro tento článek!      Nuda!Zajímavé! (1 bodů od 1 lidí)
Loading ... Loading ...

1 komentář »

  1. Petr napsal:Tato osoba by potřebovala pomoc psicyhatra. Ale to mused chtedt sama. Jen se bojedm, podle toho co jsem viděl ve čtvrtek v Adela show, že je už ve fe1zi, kdy si svou psychickou poruchu neuvědomuje. Nened mi zle ani trapně z ned, ale z těch, kteřed se ji smějed, šlapou po ned a masochisticky sledujed každe9 video a jsou celed bez sebe , jak je ta Iveta trapne1. Vůbec bych se nedivil, že u toho jed tito lide9 brambůrky Ale nikdo, nikdo z ne1s nemůžeme vědět, jak dopadneme my. I když jsme teď tak silned, happy, me1me svůj život pod kontrolou ..stačed jedna jedine1 špatne1 ude1lost a už se můžeme ve9zt . Jen se zamyslete: Kdyby to byla vaše maminka, sestra taky by jste se jed sme1li a pomlouvali? Iveta je opravdu nemocne1, to že to fadajně řešed pre1škama a alkoholem, je nebezpečne1 kombinace. Měl by ji vzedt někdo za ledmec a odte1hnout k le9kaři.Vedtek Havliš: Naprosto souhlasedm !

Napište svůj názor!

Vyhýbejte se, prosím, urážkám a nevhodným příspěvkům.

Můžete použít tyto HTML tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>